u24
14 مرداد 1401 - 15:52

مسؤولان باید قدردان خبرنگاران باشند

امام‌ جمعه بادرود گفت: امروز یکی از اساسی‌ترین قدرت‌ها برای هر کشوری قدرت اطلاعات و اخبار است، بنابراین مسؤولان باید قدردان خبرنگاران باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، حجت‌الاسلام علیرضا قاسمی امام‌جمعه بادرود در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بادرود با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و گرامیداشت هفته امر به‌ معروف و نهی از منکر اظهار کرد: از مهم‌ترین، عظیم‌ترین و عالی‌ترین فرایض و واجبات اسلامی امر به‌ معروف و نهی از منکر است و امام حسین(ع) هم فلسفه قیام خود را امر معروف و نهی از منکر بیان می‌کند.

وی افزود: در آستانه روز و هفته خبرنگار قرار داریم، ضمن تبریک و خداقوت به  خبرنگاران متعهد و گرامیداشت یاد و نام شهید آوینی و شهید صارمی وظیفه خود می‌دانم که از تمام اصحاب رسانه که در رساندن اخبار دقیق مسؤولان را یاری می‌کنند تشکر کنم.

امام جمعه بادرود تصریح کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه بدون کمترین چشم‌داشتی حقیقتاً  تلاش کرده و از حقوق مردم منطقه دفاع می‌کنند، خبرنگاران می‌توانند برای پیگیری مسائل و مشکلات مردم و ارتقای خدمت‌رسانی مسؤولان و پیشرفت امور شهر و منطقه آثار و برکات فراوانی را به ارمغان بیاورند.

قاسمی تأکید کرد: امروز یکی از اساسی‌ترین قدرت‌ها برای هر کشوری قدرت اطلاعات و اخبار است، بنابراین مسؤولان باید قدردان خبرنگاران باشند و آنها را مورد لطف و عنایت خود قرار دهند.

وی در ادامه گفت: وظیفه خود می‌دانم که از سربازان گمنام امام زمان (عج) تشکر کنم که در ۳ روز گذشته ۱۰ نفر از تروریست‌های تکفیری صهیونیستی داعش را که قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حسینی(ع) داشتند، دستگیر کردند.

امام جمعه بادرود خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) اعلام کردند که مقتدرانه و هوشمندانه با بذل سلامتی و جان خویش از امنیت کشور و آرامش مردم سرافراز ایران اسلامی حراست می‌کنند.

ضرورت تبیین قیام عاشورا و تبیین فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر در جلسات ماه محرم

ضرورت تبیین قیام عاشورا و تبیین فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر در جلسات ماه محرمضرورت تبیین قیام عاشورا و تبیین فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر در جلسات ماه محرمحجت‌الاسلام محمد یعقوبی امام‌جمعه نطنز نیز در خطبه‌های نماز جمعه نطنز اظهار کرد: امروز به برکت ماه محرم و عاشورای حسینی در سطح کشور و جهان مراسم سوگواری آقا اباعبدالله با شور و حرارت مثال‌زدنی و مشارکت همه‌جانبه مردم در حال برگزاری است.

وی افزود: از روحانیون و منبری‌ها انتظار می‌رود در این ایام فلسفه عاشورا، قیام عاشورا و فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر و برپاداشتن نماز تبیین شود و هیأت‌ها هم برای برپاداشتن نماز ظهر تاسوعا و ظهر عاشورا با شکوه خاص برنامه‌ریزی کنند چراکه فلسفه قیام عاشورا پاسداشت دین و اقامه فرایض دینی بود.

امام جمعه نطنز تصریح کرد:در هفته گذشته و در اروپای به‌ ظاهر طرفدار حقوق بشر با حضور بن سلمان در فرانسه حقوق بشر غربی معنی پیدا کرد، کسی که تا دیروز اروپایی‌ها خواستار محاکمه‌اش بودند امروز با تشریفات خاص او را تحویل می‌گیرند و این کار کشورهای اروپایی به‌ ویژه فرانسه اوج نکبت و ذلت بود.

انتهای پیام/۶۳۰۲۵/ح/

منبع: فارس
شناسه خبر: 536798