u24
16 مرداد 1401 - 09:01

نظارت 32 اکیپ دامپزشکی بر نذورات محرم

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ایلام گفت: تعداد ۱۵ اکیپ ثابت و ۱۷ اکیپ سیار در سطح استان، کار نظارت و بازرسی نذورات مردم را انجام خواهند داد.

یونس احمدی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام محرم و خدمت رسانی مردم استان به زائرین، طرح تشدید نظارت بر تهیه و عرضه نذورات مردمی انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: در این راستا تعداد ۱۵ اکیپ ثابت و ۱۷ اکیپ سیار در سطح استان، کار نظارت و بازرسی نذورات مردم را انجام خواهند داد.

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ایلام یادآور شد: همچنین ۱۲ دامپزشک و ۲۷ نفر بازرس گوشت در این ایام تا آخرین روز به طور مداوم پای کار و اقداماتی نظارتی خود را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: ۱۲ روحانی ناظر بر ذبح شرعی دا‌م‌ در سطح استان هستند و نکات لازم را یادآوری خواهند کرد.

احمدی تصریح کرد: اداره کل دامپزشکی نظارت بر موکب‌ها و آشپزخانه‌های هیات‌ها را در سراسر استان به صورت مستمر انجام می‌دهند.

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان ایلام در پایان خاطرنشان کرد: هم استانی‌های عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد غیر بهداشتی در حوزه دامپزشکی در این ایام را از طریق شماره ۱۵۱۲ ارتباط مردمی و اطلاع رسانی اداره کل دامپزشکی استان ایلام ارسال کنند.

انتهای پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 544289